PREHĽAD AKCIÍ ORGANIZOVANÝCH ŠKOLOU

Školské akcie v školskom roku 2018 - 2019

Európsky deň jazykov 2018

European Day of Languages 2018 -  Európsky deň jazykov 2018 26. september - Európsky deň jazykov sa i v našej škole niesol v duchu rôznorodosti európskych kultúr. Žiaci všetkých ročníkov si potrebu učenia sa jazykov pripomenuli rôznymi aktivitami pripravenými vo všetkých troch cudzích jazykoch, ktoré sa na našej škole vyučujú – v anglickom, nemeckom i ruskom.   Hodiny jazykov boli spestrené kreatívnymi činnosťami, hrami so slovíčkami či piesňami. Starší žiaci mali možnosť...

Návšteva predškolákov na Hutníckej 2018

Už hneď v septembri 2018 sa konalo prvé stretnutie predškolákov z MŠ na Stolárskej s našimi  prvákmi. Stretli sa, aby spoločne kresbou na asfalte vyjadrili ako im záleží na planéte, na ktorej žijú a tiež ako sa tešia z krásy okolitej prírody. Tentokrát spoznávali našu školu zvonku a veru sa im páčila.

Slávnostné otvorenie školského roka 2018 - 2019

Dňa 3. 9. 2018 sme v ranných hodinách slávnostne otvorili nový školský rok 2018 - 2019. Každoročne sa tejto slávnosti zúčastňujú rodičia a žiaci našej školy.  Žiakom a najmä našim prváčikom želáme úspešný štart v tomto školskom roku a veľa úspechov. Kolektív školy.