OZNAMY ŠKOLSKEJ JEDÁLNE

OZNAM PRE STRAVNÍKOV ŠKOLSKEJ JEDÁLNE

Upozornenie!!!

Jedálny lístok je od 16.9.2019 zverejnený len na edupage stránkach.

V aplikácii edupage v mobile  je potrebné aby vaše zariadenie bolo online aby došlo k aktualizácii jedálneho lístka.

Želáme dobrú chuť.
Jedálny lístok pre tento týždeň (kliknite na odkaz)

Vážený rodič,

z  dôvodu vysporiadania zálohy na stravovanie vo výške 20,- Eur, pozastavujeme vydávanie šekov pre žiakov  -  stravníkov ŠJ.

Poštový poukaz, ktorý ste práve obdržali, je za mesiac apríl 2020. Úhrady za máj a jún budú vysporiadané zo zálohy. Poštový poukaz, ktorý dostanú žiaci v júni, bude obsahovať zálohovú platbu na mesiac september 2020 a bude ho potrebné uhradiť do 15.8.2020, aby sa žiak mohol plynule v septembri začať stravovať v školskej jedálni počnúc začiatkom školského roku 2020/21.

Prípadné preplatky, resp. nedoplatky za školský rok 2019/20, ktorých výška bude definitívne známa až po ukončení školského roku, budú dodatočne vysporiadané v šeku na mesiac október 2020. Za porozumenie Vám vopred ďakujem.

S pozdravom

vedúca školskej jedálne

ELEKTRONICKÉ ODHLASOVANIE SA ZO STRAVY ŠJ

Vážení rodičia,

od 27.1.2020 je spustené internetové odhlasovanie zo stravy pre žiakov našej školy.

Prihlásiť sa do aplikácie je možné cez odkaz na hlavnej stránke školy (https://www.zshutnickasnv.sk) v ľavom menu, alebo cez stránky školskej jedálne (https://www.zshutnickasnv.sk/skolska-jedalen ) a tiež  cez stránku EDUPAGE (https://hutnickasnv.edupage.org) nie cez aplikáciu Edupage v mobile.

Na prihlásenie sa do aplikácie je potrebné prihlasovacie meno Vášho dieťaťa v tvare „priezviskomeno“ (bez diakritiky, bez medzier a bez veľkých písmien, napr. bodkovanyfelix) a prihlasovacie heslo, ktoré je zhodné s variabilným symbolom uvádzaným na mesačných šekoch za stravu v jedálni.

Odhlasovanie v aplikácii je možné na nasledujúci deň vždy iba max. do 1400 hod. predošlého dňa, aby bola dodržaná podmienka, že odhlasovať ráno je možné iba v prípade 1. dňa náhleho ochorenia.

V prípade náhleho ochorenia je možné žiaka zo stravy odhlásiť iba telefonicky na tel. čísle 053/324 9619, kde si môžete taktiež vyžiadať heslo na prihlásenie do aplikácie.

Veríme, že rodičia túto službu uvítajú a že im v každodennom zhone uľahčí odhlasovanie aspoň v prípade plánovaných lekárskych vyšetrení, školských akcií a pod.

Chcem sa odhlásiť (kliknite na odkaz)

Do mobilných zariadení a tabletov odporúčame pre maximálne pohodlie inštalovať aplikáciu STRAVA.CZ

Vážení rodičia,

nezabudnite, prosím, ak máte záujem o stravovanie Vášho dieťaťa v školskej jedálni od začiatku školského roka, je potrebné zrealizovať úhradu  za stravu do konca augusta podľa poštových poukážok, ktoré Vaše dieťa obdržalo na konci júna.V prípade otázok nás môžete kontaktovať na tel. čísle 053/3249619 v prac. dňoch od 07.00 do 15.00 hod.

Zároveň dokument zápisný lístok stravníka slúži ako prihláška na obedy aj pre ostatných stravníkov školskej jedálne.

Dokumenty na stiahnutie v šk. r. 2019/2020:
Zápisný lístok stravníka, ŠJ, Hutnícka 16 stiahnuť

Posledná aktualizácia vykonaná dňa 27.1.2020

Základná škola Hutnícka 16 Spišská Nová Ves 052 01 TELEFÓNNE KONTAKTY:

Sekretariát: 053/3249611
Riaditeľňa: 053/3249612