Rezervácia multifunkčného ihriska a tenisového kurtu

Multifunkčné ihrisko

Povrch: umelý povrch PVC

Rozmery: 25m x 35m

Využitie: futbal, volejbal,

nohejbal, zomba, aerobic...

Cena: 10€/hod.

ZOBRAZIŤ REZERVÁCIE MULTIFUNKČNÉHO IHRISKA

Tenisový kurt

Povrch: antuka

Rozmery:

Využitie: tenis

Cena: 4€/hod.

ZOBRAZIŤ REZERVÁCIE TENISOVÉHO KURTU

Záujemcovia o rezerváciu tenisového kurtu a multifunkčného ihriska v areály školy, môžu vidieť v kalendáry voľné termíny kedy je možné priestory prenajať.

Rezerváciu ihrísk dokáže vykonať len správca ihrísk, ktorého je nutné vopred informovať na telefónnom čísle +421 949 818 060. Prenájom je možný v dňoch od 10.5.2023 do 31.10. 2023.

Využívanie multifunkčného ihriska a tenisového kurtu je podmienené dodržiavaním prevádzkového poriadku, ktorý si môžete stiahnuť tu: prevádzkový poriadok multifunkčného ihriska.pdf (185,6 kB).

Dôležitou časťou prevádzkového poriadku je využívanie ihrísk deťmi. Tu je potrebné, aby za nich prevzala dospelá osoba zodpovednosť. Tá sa musí ohlásiť u správcu ihrísk.

V prípade zákazu vstupu na ihrisko z teplotných resp. technických príčin, prosíme tento zákaz rešpektovať, nakoľko môže dôjsť k úplnému poškodeniu hracej plochy!

Postup pri rezervácii tenisového kurtu a multifunkčného ihriska:

1. sledovať či je voľný termín - dátum a čas
  2. telefonicky objednať rezerváciu u správcu ihrísk na tel. čísle: +421 949 818 060